Cześć, jestem Ada! Fajnie, że tu jesteś!

Każdy szuka czegoś co sprawi, że będzie szczęśliwy i usatysfakcjonowany. Dlatego mam nadzieję, że nikogo nie zdziwi fakt, gdy powiem, że ja czerpię radość z fotografii i pragnę uszczęśliwiać nią innych. Fotografia była ze mną od zawsze, najpierw rozpoczęłam przygodę z fotografią kulinarną, a po ślubie (tak, to był mój punkt zwrotny) zakochałam się w fotografii ślubnej i rodzinnej. Dzięki niej, zaczęłam patrzeć na świat inaczej. To ona pozwala mi spotykać na swojej drodze niesamowitych ludzi, przepełnionych miłością i radością. Cudownie moc być częścią tak pięknych momentów w Waszym życiu! 

Co robię gdy nie fotografuję? Z zamiłowania jestem podróżniczką, z wykształcenia zaś pedagogiem. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, poznawać ich historie i słuchać o ich marzeniach. Sama jestem marzycielką, czasem zastanawiam się czy z tym nie przesadzam. Lubię letnie zachody słońca i poranną rosę w ogródku.  Latem morze, zimą góry. Dobrą muzykę i słodkie przyjemności. Uwielbiam moich przyjaciół i kocham moją rodzinę! Każdego dnia dziękuję za to, że ich mam. Bycie mamą pozwoliło mi inaczej spojrzeć na świat. Cieszę się z każdej wolnej chwili spędzonej z bliskimi. Staram się tworzyć naszą historię tak, aby niczego nie żałować. Moje życie kręci się w myśl zasady – być, nie mieć, dlatego tak ważne jest dla mnie kolekcjonowanie wspomnień. Koniecznie rozejrzyj się po moim portfolio i blogu. Poznasz mnie wtedy trochę lepiej, to w jaki sposób patrzę na to co dzieje się dookoła. Napisz do mnie, pozwól mi, aby Twoja najdrobniejsza chwila na zawsze została zapamiętana.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy ze mną, zapytać o ofertę  lub sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie termin mam dostępny, napisz do mnie.