Reportaż Ślubny

Wasza historia widziana moimi oczami.

W reportażu ślubnym cenię sobie naturalność, emocje, spontaniczność i proste kadry. Nie reżyseruję rzeczywistości. Opowiadam Waszą historię moimi oczami. Pragnę, abyście za każdym razem gdy wrócicie do tych zdjęć, czuli to samo co w dniu ślubu!

Co jest dla mnie ważne?

JAK PRACUJĘ?

Możecie na mnie liczyć.
Tak, jestem  z Wami aby uwiecznić to co najważniejsze – Wasze emocje i to czego Wy nie dostrzeżecie, bo będzie się tyle działo. Ale jestem też tam dla Was! Pomogę, doradzę, wesprę. To piękny dzień, chcę Wam pomóc tak jak tylko mogę, abyście cieszyli się nim w pełni. Nie zdziwcie się, że w trakcie Waszej uroczystości się wzruszę, lub uśmiech nie będzie schodził mi  z twarzy, po prostu – cieszę się Waszym szczęściem!

 

Znam wielu wartościowych usługodawców. Moje Pary dostają ode mnie kontakty do najlepszych wodzirejów, cukierni czy florystów, których miałam okazję poznać lub z którymi współpracowali moi klienci.

Dostęp do bazy poleceń

PLENER W INNYM DNIU

 

Podczas reportażu ślubnego zawsze zabieram Was na 15 – 20 minutowy plener. Jeśli Waszym marzeniem jest, aby pokazać to co Was łączy w innym, wymarzonym miejscu – wybierzmy się na plener z prawdziwego zdarzenia! Taka sesja może odbyć się gdzie tylko chcecie. Morze, góry, pobliski park, opuszczony magazyn – jadę za Wami w ciemno! Oczywiście, zawsze możecie liczyć na moje propozycje!

Wasza historia zasługuje na odpowiednią oprawę. Dlatego do każdego pakietu dołączam dla Was spersonalizowany album, który pięknie zaprezentuję Waszą historie miłosną! Wykonuję projekt z dużą starannością, a sam druk zlecam zaufanej drukarni. Oczywiście, gdy planujecie obdarować swoich bliskich zdjęciami z Tego dnia lub  chcecie wykonać jeszcze dodatkowy album przygotowałam dla Was możliwość zamówienia dodatkowych produktów. 

Każdy ślub jest inny, każda para wyjątkowa ze swoimi własnymi szalonymi, czasem wręcz zaskakującymi pomysłami, które ja zawsze przyjmuję z radością! Wiem, jak ważne jest wcześniejsze zapoznanie się, więc z przyjemnością spotkam się z Wami na terenie Warszawy lub za pomocą komunikatora, aby omówić szczegóły współpracy. Na spotkanie zabieram ze sobą zawsze albumy, odbitki, pudełko, abyście mogli zobaczyć finalny produkt, który ode mnie otrzymujecie. Nie zastanawiajcie się zbyt długo, po prostu piszcie!