Ewa i Mikołaj – Ślub w Klasztorze Dominikanów w Warszawie

Już od pierwszych minut naszego spotkania organizacyjnego z Ewą i Mikołajem złapałam świetny kontakt – być może było to spowodowane ich pozytywną energią którą chłonęłam całymi garściami i którą przekazywali mi w trakcie naszej rozmowy. Bardzo szybko złapaliśmy wspólny język.

Jadąc do nich w dniu ślubu wiedziałam, że będzie dużo świetnej zabawy i moc radości. Tak było!

Przygotowania Państwa Młodych zdecydowanie odbywały się w rytmie slow. Oczywiście, czuć było lekką ekscytację i wyczekiwanie, ale dzięki rodzicom w których mieli wielkie wsparcie, młodzi świetnie sobie poradzili. Przyznam się Wam szczerze, że uwielbiam gdy w przygotowaniach pomagają Rodzice – dzięki temu czuć w powietrzu wielką troskę, choć, cóż, czasami wzruszenie sięga zenitu!

Ślub był wyjątkowy, odbył się w jednym z piękniejszych kościołów jakie miałam okazję zobaczyć w Warszawie – w Klasztorze Dominikanów na Służewiu. Chór i cała otoczka powodowała wręcz ciarki na plecach!

Po ślubie, mając krótką chwilę pomiędzy życzeniami a weselem, zabrałam Młodych na krótki plener ślubny, bez którego nie wyobrażam sobie tego dnia! Zawsze zachęcam, aby znaleźć chwilę na kilka zdjęć w trakcie których młodzi mogą w końcu cieszyć się sobą – pamiętajcie, tych emocji nie da się powtórzyć!

Jeszcze tylko tradycyjne przywitanie chlebem i solą i zabawa rozpoczęta, parkiet aż wrzał! Działo się! Aż żal było wracać do domu. Dziękuję za ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Ewa i Mikołaj – Ślub w Klasztorze Dominikanów w Warszawie”